| Budici_Carolina_1999 a întrebat:

As dori denumiri de grupuri de voluntariat (numai nu in legatura cu natura) happy

2 răspunsuri:
| BloodyLips a răspuns:

Proedus,in acest grup sunt eu,intalnesti oameni draguti si faci lucruri destul de distractive, cum ar fi organizarea unui targ de Craciun si a diferitor festivaluri, sa fii elf in casa lui Mos Craciun, Promovarea bicicletelor pentru fete, etc.Bafta!

| westie21 a răspuns:

AGLT. Cauta i. Sunt foarte distractivi. Mergi in tabere gratuite. Te distrezi maxim. Iti faci f multi prieteni noi. Te joci toata ziua. poti merge si in Belgia.