| Andre2777 a întrebat:

As dori sa ma ajute cineva. Fără prea multe cuvinte, de 5 zile cățelul meu de 4 luni se simțea rău, nu mânca, vomita sânge și făcea un tip de diaree doar ca scotea tot sânge.El azi a murit. Poate sa îmi spună cineva din ce cauza s-a întâmplat asta?

2 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Posibil Deshidratare in forma severa care probabil a dus la cedarea catorva organe vitale de la rinichi la inima.
Doar medicul in urma autopsiei iti poate spune de ce a murit exact.