| biancutza99 a întrebat:

As vrea sa cumpar un catel care sa nu depaseasca maxin 300 lei de rasa mica gen bichon, chiuaua(cu poze) sau sa adopt. incerc sa gasesc unul de cateva luni dat mi-am luat multe tepe... daca m-ati putea ajuta...crying(

8 răspunsuri:
| Anduuu a răspuns:

Hei.eu sunt din Buzau si am 4 cateluse...sunt foarte dragute si nu cer nimic pentru ele, decat un stapan iubitorhappy! Daca vrei sa le vezi...

| biancutza99 explică (pentru Anduuu):

Poti sa imi dai un id ca sa pot sa la vad si sa imi dai mai multe detalii despre ele?

| biancutza99 explică (pentru Anduuu):

Inteleg,adica pot sa iau un caine de la adapost, las salva dar problema este ca creste si nu am loc unde sa il tin, pentru mine nu este important ce fel de caine este...nu am spatiul necesar...

| richard93 a răspuns (pentru Anduuu):

Salut ce rasa de catei ai as fi interesat de cand caut si eu
poti sa ma contactezi amza_verusca sau pe TPU tinem legatura ast un raspuns

| Anduuu a răspuns:

Dar nu sunt de rasa.si nici de talie mica!sad.

| Anduuu a răspuns:

Eu iti doresc sa iti gasesti un catelus, eu le voi gasi cateluselor mele un stapan iubitor.Am o catelusa care a fatat, speram sa fete si ea 2. Ii tineam pe amandoi, dar a fatat 6...5 cateluse si un catelus! Din pacate parintii ma lasa sa tin doar 3! si celorlator 4 trebuie sa la gasesc un stapan pana de Paste!happyToate cele bune!

| miqutsa02 a răspuns:

Chiuaua e 15 milioane de unde iei tu chiuaua cu 300 lei?

| DewMountainDew a răspuns (pentru miqutsa02):

Draga miqutsa02, ea a spus ca vrea sa isi ia un caine gen chiuaua, nu chiuaua...citeste mai atent!
o zi buna! pa, pa