| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

As vrea sa-mi tund pisica acasa am gasit diferite sfaturi pe net cum si ce sa fac daca o tund acasa. Ii pica tare rau parul nu e vorba ca e timpul in care naparleste pentru ca ea naparleste de 2 ani de zile intrunalaughingare foarte multa blana si parca ar fi un pui de gaina cu puf doar o mangai si m-am ales cu o mana "pufoasa" vreau sa o tund de tot pentru ca nu iese afara din casa si nu am masina de tuns iar de foarfeca nu fuge... Dar pe net am gasit doar sfaturi pentru masina de tuns pisici... Bun o sa-mi spuneti vechea poveste"du-o la salon bla bla bla" darnici nu am asa ceva in oras si nici in orasul invecinat nu existastraight face iar eu nu pot sta cu pisica asa in schimb ii este si ei foarte cald

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| boogdan91 a răspuns:

Nu-ti bate joc de bietu animal laughing

| venusdoom a răspuns:

Pai cam la toate pisicile le cad parul, dar mai bine nu o tunde tu.nu de alta dar s ar putea ca pisica sa nu stea tocmai ca o statuie si nu ai vrea sa se raneasca nu? scuze dar nu am nici o solutie... poate doar sa cauti cu spor pe netbig grin

| alexpr2000 a răspuns:

Daca vrei vorbim pe mess sa-ti spun ceva ca nu pot cu lumea DE FATA
andruta43@yahoo.com

| Bibi1185 a răspuns:

Incearca so piepteni din cand in cand.