| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, as vrea sa cumpar o masina de tuns pentru pisica mea (birmanez cu blana lunga si pufoasă) pentru a il tunde acasă. Se poate niste păreri profesionale? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

De ce nu intrebi unde ai tuns-o anul trecut. Cred ca de acolo o sa ai un raspuns sigur, si multe sfaturi.
Asa am procedat eu ( eu am un caine), dar nu mi.am cumparat masina de tuns pentru ca mi-a spus ca daca nu stiu sa tund, lamele se strica foarte repede si sunt destul de scumpe

2 răspunsuri:
| Adminul000 a răspuns:

Te duci la frizerie cu pisica si le zici sa o tunda

| sheicu a răspuns:

Raspuns gresit, asta am facut pana acum dar anul trecut mi-a zis ca e prea bătrân si nu i se mai poate face anestezie pentru ca altfel nu sta la tuns. Întelegi?

| LaLaura a răspuns (pentru sheicu):

De ce nu intrebi unde ai tuns-o anul trecut. Cred ca de acolo o sa ai un raspuns sigur, si multe sfaturi.
Asa am procedat eu ( eu am un caine), dar nu mi.am cumparat masina de tuns pentru ca mi-a spus ca daca nu stiu sa tund, lamele se strica foarte repede si sunt destul de scumpe