| Ejkoli a întrebat:

As vrea sa stiu unde pot gasi gaturi de pui in Zalau, Salaj, cu intentia de a le da cainilor.

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

De obicei, gasesti la supermarketuri. Si eu mai cumpăr uneori pentru catelul meu. Lui ii plac mai mult ghearele de pui, tacamurile. Cand se satura de gaturi, incearca sa-i mai schimbi meniul cu carnita de vită de la macelarie, sunt macelarii care vand mancare pentru caini, fara oase. Trebuie doar sa intrebi, difera si pretul pe kg, de la macelarie la macelarie. Dar e in jur de 3 lei/kg.

| iulyDanyella a răspuns:

Mami cumpara de la magazin cover pe strada fabricii numarul 33

| Ejkoli explică (pentru iulyDanyella):

Numele magazinului e cover?