| BiAnq13 a întrebat:

De unde as putea sa imi iau un catel bichon maltese? Vreau multe variante, pentru cele mai bune si cele mai multe

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mersi pentru funda. Sper ca te-am ajutat happy

| KinderBeeeib a răspuns:

Buna.L-ai putea lua de la un crescator sau de pe un site de vanzari\adoptii de 3 ori mai ieftin sau de la un petshop normal unde sunt 20 de milioane sau daca ai noroc vreo 5 milioane.
Sper ca te-am ajutat. Funda?

| adelinutzadenisa a răspuns:

Buna.poti sa cauti in ziare la anunturi pentru ca si eu m-am uitata si am gasit. sper sa gasesti.laughing