| AnaMaria262 a întrebat:

am nevoie urgent de un nume de caine (femela) de rasa bichon in engleza! Raspunsur cat mai rapid si util primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Lynna a răspuns:

Sara, Lesie...

| AnaMaria262 explică (pentru Lynna):

Multumesc! O sa folosesc numele Lesie, eu ma gandisem la numa pana sa postez intrebarea dar am zis sa vad ce pareri aveti voi. Acum ca mi-ai spus mai facut sa am incredere in acest nume! Multumesc mult!

| AnaMaria262 explică (pentru Lynna):

Multumesc acest nume o sa ii pun adica Lesie este un nume superb! Multumesc mult!

12 răspunsuri:
| bibiiiy a răspuns:

Un nume frumos, este Alma(suflet in spaniola). Stiu ca tu ai cerut in engleza, dar mi s-a parut ca acesta este mai frumos decat cele in engleza.

| Clarissaaz a răspuns:

Lollyhappy

| Iubibilăă a răspuns:

Animale.acasa.ro/caini-77/sugestii-de-nume-pentru-caine-femela-12820.html

| InnocentSίn a răspuns:

Buna! Poate iti place ceva de aici :
http://www.animale.ro/nume-de-caini
Bafta!;;)

| AnaMaria262 explică (pentru InnocentSίn):

Mda am intrat pe acel site si mi-a placut cel mai mult jojo si lesie dar nu a fost un raspuns pentru funda dar mersi oricum!

| TheLastAirbender2 a răspuns:

Archana

| Paula012 a răspuns:

Pe a mea o cheama Gina big grin

| cattylove a răspuns:

Pune-i si tu : Mary, Lory, Lolly, Swettye... funda?

| AnaMaria262 explică (pentru cattylove):

Nu stiu prea simple asa dar mersi oricum :*!

| acnaib20 a răspuns:

Sasha happy