| george222c a întrebat:

am o catea de rasa ciobanesc german de 4 luni jumate si are ceva probleme cu urinarea pentru ca, de la un timp nu se urineaza corect, stand jos culcata si se scurge urina pe ia cam toata ziua stand doar jos? Din ce cauza este?

2 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Poate are o infectie urinara. Te-as sfatui sa te duci cu ea la un veterinar, sa vada care este problema dar si un posibil tratanent.

| AdaAlexandra1461 a răspuns:

Te-as sfatui sa te duci la un medic veterinar.El stie ce are si stie cu ce este mai bine sa il tratezi.Va urez multa sanatate amandurora. kiss