| Bella_4942 a întrebat:

Am o intrebare, adica mai multe.Am o catea Amstaff in varsta de 9-10 luni.am adoptat`o. O am de 3 zile happy. acum vreau sa stiu de ce este asa de fricoasa.de ex. am un maidanez(micut). baiat si latra la orcine. iar cateaua mea(Bella)s`a ascuns de el de parca e mai puternic ca ea... oare pentru ca inca nu ma cunoaste asa de bine? nu cunoaste imprejurimile? sau de ce? cum pot s-o fac mai agresiva mai curajoasa, sa muste, latre le cel care da in ea. nu sa`si puna coada intre picioare si sa fuga

Răspuns Câştigător
| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

E straina si ea pana cunoastewinking

3 răspunsuri:
| Иαяʋтσ a răspuns:

Depinde de tip altii is energici altii sunt lene alti fricosi etc.

| Bella_4942 explică:

Ok multumesc... sper sa`si revina. daca nu am sa apelez din nou la voi

| Cora_3246 a răspuns (pentru Bella_4942):

Deci ce ai mai rezolvat cu Bella?happy