| MySyP a întrebat:

am o intrebare am un caine de rasa de talie mica care sa imperecheat cu un maidanez de talie medie-mare si i-am dat chiar in ziua in care sau imperegheat si inca 6 zile dupa cate un nonovulin si nu mai e asa de activa dar dar citit ca daca se imperecheaza cu o talie mai mare o sa fie complicati la nastere dar eu nu vreau sa nasca si nu stiu daca au avut evect pastilele si daca ii dau injectie oare e mai bine? ca nu vreau sa o sterilizez de tot pentru ca data viitoare vreau so imperechez cu unul de rasa ca daca naste acum se strica rasa si nu vreaucryingsad ce parare aveti e bine sa astept sa vad rezultatul pastilelor sau sa ii dau injectie? se strica rasa daca naste?

Răspuns Câştigător
| Bibuşca a răspuns:

Dupa mine mai binete-ai duce la veterinar! Si mai bine ai astepta sa vezi daca pastilele si-au facut efect