| andrei543543 a întrebat:

Ce rasa de caine sa-mi iau as vrea un caine de talie medie si sa fie maxim 5 milioane.

4 răspunsuri:
| AxXeL1124 a răspuns:

Ciobanesc german parerea. Este de talie medie se dreseaza usor si gasesti pana in 5 milioane.

| Bogdy997 a răspuns:

Nu are fi rau sa gasesti la pretul asta Foxterier de talie medie, Beagle sau Visla maghiara. Toti trei sunt foarte draguti si din cate stiu nu sunt greu de antrenat. Ideea e sa incepi sa ii antrenezi de micuti.winking

| RoObbByGaAmeEs a răspuns:

Sharpei

| Adrian_Radu_1995 a răspuns:

Daca ai noroc sa il gasesti la acest pret, desi probabil or fi, iti poti lua un chow chow!