| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Am si eu de curand un catelus, dar nu stiu ce nume sa ii dau...
Vreau un nume cu totul diferit,,,, un nume care sa impresioneze pe toata lume,,,, ce nume imi recomandati?

22 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Lacky, Edden, Elin, Bebo(Numele fostului meu catelsad )Beba, Allyhappy

daniela
| daniela a răspuns:

Karina daca este catelusa sau Flafy daca e baiat

Shin
| Shin a răspuns:

Belzebut, Seth, Aamon, Abaddon, Baal, Chupacabra, Leviathan, Lucifer. Doar astea imi vin momentan, dar mai pot sa-ti dau si altele batting eyelashes tongue
Shin.

Shin
| Shin a răspuns:

Belzebut, Seth, Aamon, Abaddon, Baal, Chupacabra, Leviathan, Lucifer. Doar astea imi vin momentan, dar mai pot sa-ti dau si altelebatting eyelashes tongue
Shin.

| remus a răspuns:

Pune-i numele tucy daca este mascul si negru, de la tucyman, rau.

| Ben. a răspuns:

Honk

| Flav a răspuns:

Hancock

| covexrobu a răspuns:

Ce caine este? daca este un staffy sau un amstaff nu cred ca i-ar sta bine cu numele de flufy. I-ar sta bine cu un Paco daca este baiat. Dai conan daca este un caine mai musculos sau hercules. Enzo iar un nume frumos. Incearca aici http://www.catei-de-vanzare.ro/articole/Nume-de-caini-10.html

| Sara a răspuns:

Dorishee hee

| JustMeFlory a răspuns:

Shanga, sasha, daca e baiat boby, rexhappy

| adyth a răspuns:

Deci eu am auzit o tipa odata strigandu'si "latratura" ca Pepsy laughing m'a amuzat

pe catzeaua mea o cheama Rona (mi-a placut mult.si cred ca i se potriveste... e rottweileritza)...sau Linda( am avut o lupoaica)

daca e caine...Rocky, Ares, Max, Rex, Arlechino, Piciu(daca e michee hee ),
o colega avea un caine pechinez pe nume Panchohee hee

Matusha mea are un husky pe nume Maya

Dodo, Cala, Igor, Zdreantza tongue, Bombonica (serios e nume), Scuby sau Scooby tot aia, Richidutza( nume dat de bunicamea unuia din zecii de caini pe care i'am avut de'alungul timpului.), Misha,

rolling on the floor o alta catzelusa de prin preajma este agent secret sub numele de cod: Mitzushca (presp ca rusesc)

sa dam si nume traznite?
incearca Ketchup laughing Gogoshica, Shervetzel rolling on the floor))))))))))) sigur or sa atraga privirile hahaha

| Chocolate a răspuns:

Ciocolata happy, prescurtat "cho"[fluture in japoneza]

| fluturas a răspuns:

Puricel laughing

sparchi, stonki, sdinghi

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Daca este fata Ciquita, maya, zuzuca, karmita, deea, daca este baietel: mishu, gipsi, felix

| bayatdolce a răspuns:

Toto

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Shtote.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca e baietel, zi-i Felix big grin e un nume dragut si rar.Sau Zizou.Sau Athos. Daca e rasa de talie mare, nu prea poti sa-i zici Pufulet sau Pufulica, il faci de rusine laughing. Vecinul meu are un doberman pe care il striga Gligor...

| nicko a răspuns:

Addison
Aldan
Alfred
Alicia
Alvin
Arwen
rwen
Aster
Audrey
Baby
Barney
Barr
Baxter
Berenice
Bill
BishopBlossom
Blythe
Booth
Brewster
Britany
Brooke
Brooklyn

| antonemarian a răspuns:

Pufuletz.winking

| pufulory a răspuns:

Lătrău!

| AdDa_3336 a răspuns:

Dutulache

| vladutzul a răspuns:

Divin e destul de impresionant cred eu