| deeatha a întrebat:

.Am 5 pui mici de pisica si au o luna ce trebuie sa le dau sa scape de purici?

Răspuns Câştigător
| Lollipop023 a răspuns:

Buna! Pai fale baie cu apa calduta si apoi ii usuci cu feon-ul, apoi cumparale de la veterinar o pudra speciala pentru uciderea puricilor.Baftawinking

8 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Mergi la docror sa iti dea ceva, sau intreaba la farmacia veterinara

| BlackFuneral a răspuns:

Du-te la o farmacie şi întreabă, exista multe soluţii.Ar fii bine să mai iei şi pastiluţe de deparazitare(sunt 2, 5 lei sau mai bune 5 lei).Din câte ştiu ăstea se dau câte un sfert de pastilă pe 10 kg, nu sunt sigură, dar o să îţi explice farmacistul.
Baftă!

Răspuns utilizator avertizat
| Bellathaa a răspuns:

Iale zbarzi antipureci dintr-un petshop! Nu sunt scumpe, si spunt foarte bune. Bunica mea are 6 n pisici si 2 pisoi, toate au zbarzi.happy si mi-qa spus ca a dat 55 lei pe 8 zbarzihappy.happy FUNDA?

| deeatha explică (pentru Bellathaa):

Ei inca mai mananca lapte si ma gandesc cand ii spala Pisica mea mare sa nu se imbolnaveasca pisica

| CutcanDragoss a răspuns:

Cel mai bine mergi la un veterinartongue

| CutcanDragoss a răspuns:

Buna am si eu o intrebare de unde estibatting eyelashes?

| Cosmynyk23 a răspuns:

Poi, exista un praf anume, sau o fiola, care costa vre 30 lei. happy ...Si trebuie sa'i pui atatea picaturi cate kilograme aree!
Sper ca te'am ajutat happy