| kiniudoe a întrebat:

Buna!
Am si eu o intrebare, puteti sa-mi dati si mie rase de catei cam pe la 100 lei. Ca vreau sa-mi iau catel si nu stiu ce rasa gasesc pe la 100 lei.

4 răspunsuri:
| AmaliaGabrielaStyles a răspuns:

Ti-ai pute cumpara un catel :
-Amstaff cu pedigree

| ionutmarian123 a răspuns:

Vezi aici sunt multe oferte cum ar fi husky http://www.publi24.ro/......ale/caini/

| PopescuAndreea90 a răspuns:

In banii astia nu ai cum sa iei "de rasa". Depinde acum ce intelegi tu prin chestia asta. Daca vrei sa iei un caine care seamana mult cu o anume rasa, poti. Insa "de rasa" nu gasesti la banii astia. Si daca gasesti anunt, pune-ti intrebari cu privire la sanatatea cainelui. Plus ca, dupa ce-l iei, vei cheltui vreo 300 de lei cu manare, veterinar, vaccinuri, jucarii, etc.