| anonim_4396 a întrebat:

am si eu un pui de pisica de 3-4 zile, prima zi tot timpul sugea lapte de la maicasa, dar de vreo zi nu mai suge deloc, si nu se poate nici misca mult, se tot imburda, si plange tot timpul. Nu stiu ce sa fac sad maicasa merge la el tot timpul dar el nu suge lapte sad i-am dat putin lapte normal cu o seringa speciala. Va rog sa ma ajutati sad

3 răspunsuri:
| pyma a răspuns:

Numai medicul veterinar te poate ajuta. Mergi cu el la doctor.

| xAnonimBlack a răspuns (pentru pyma):

Multumesc de raspunsstraight face dar puiul a murit azi noapte sad aproximativ pe la ora 12 sad si acum maicasa tot plange sad sper sa fie bine.

| pyma a răspuns (pentru xAnonimBlack):

Îmi pare rău sad.
Ai grijă de pisica ta, oferă-i afecțiune, hrănește-o cu mâncarea ei preferată, pune-i lapte într-un bol și ai grijă să aibă tot confortul. O să-și revină, dar are nevoie de timp. happy