| marqo8 a întrebat:

Am un caine bichon maltez de 2 luni (in 18 face 2 luni), iar vreau sa stiu cand trebuie sa-l spal (la cate luni) ce trebuie sa ii dau de mancare, daca pot sa-l scot afara.

2 răspunsuri:
| Amanda19 a răspuns:

Bineinteles ca poti sa il scoti afara. Si eu am un bichon havanez, care are aproape 3 ani... Poti sa il speli cam o data la una-doua luni, iar dupa ce mai creste cam o data la doua-trei saptamani. Sper ca te-am ajutat!

| Amanda19 a răspuns:

Dar sa nu il scoti foarte des afara, si doar daca e imbracat, pana s mai incalzeste...