| MeGustaaaaa a întrebat:

Buna!
Am un caine ciobanesc german corcit si azi a scapat.
Se juca cu cei 2 catei mai mici si a sarit la mine si
M-a julit pe cot...
Tata l-a scos afara pe strada si acum nu mai pleaca
Si nu stiu ce sa ne facem sa scapam de el...
Ca tot in fata portii sta!
Si nu mai pleaca!
Ce imi sugerati
Dar fara raspunsuri idioate!

Răspuns Câştigător
| a1doru a răspuns:

In primul rand, daca nu sunteti in stare de el, de ce l-ati mai luat.2.sa fii tu si taica'tu sanatosi, ca ala nu o sa mai plece din poarta voastra nici peste 10 ani[daca o mai trai pana atunci].o sa umble prin alte parti dupa mancare, dar tot la voi in poarta se va intoarce. sfatul meu este sa gasiti pe cineva care isi doreste cu adevarat un caine, si sa il dati.

2 răspunsuri:
| LoveNiki a răspuns:

Daca pe tine te`ar scoate maicata cu tactu afara ce ai face?
S va fie rusine.
Treaba nu o sa ramana asa, o sa am eu grije sa platesti si tu si mata si tactu. SA VA FIE RUINEEE!
O sa am grije sa nu mai ai animale ca nu le meriti

| Diablo666 a răspuns:

Cum *** sa nu dai raspunsuri idioate la o asemenea intrebare?
Bagatias...gata!
Deci...daca voi,oameni pe jumatate evoluati,ati fi citit despre caini,ai fi aflat ca ei asa se joaca,mimeaza lupta.
Vai de mine, fetita tatii sa julit pe cotul ei mic. daca erau eu cainele iti muscam jugulara, nu altceva!
Doamne ca ma apuca nervii cand vad jogodii ca tine si ca taicato!
Cum pzdm sa scoti cainele afara pentru ca o zgariat o galma de copil pe mana?straight face