| Bossutz a întrebat:

Am un husky siberian de 7 luni pe care il cheama Bolt si il ador enorm! Acum stau mai mult cu el, ma joc cu el si ma mai duc cu familia si cu el prin excursii.Pentru ca imi place mai mult cu el, pentru. ca il iubesc mult.Si ca sa nu mai Intru pe p.c imi cumpar un telefon. Dati-mi voi idei de telefoane foarte bune pana in 1800 lei.Sa fie aratoase si performante! Neaparat touch screen! Sa fie si de calitate si marca sa fie buna.Cu camera mare si multe aplicatii.Si o sa imi bag netul pe el.Dau funda la cel mai bun respuns cu cele mai multe telefoane si restul vot!
P.S. am spus pana in 1800 lei nu vreau doar la acest pret, vreau si mai ieftine!

4 răspunsuri:
| Roxy5199 a răspuns:

Nokia Lumia 800, Samsung galaxy s3, HTC 1s,

Răspuns utilizator avertizat
| Chiforescu_Marius_1997 a răspuns:

Samsung galaxy s3. exact 1800 lei. parerea mea este ca nu exista telefon mai bun

| sherkhan a răspuns:

Nokia 800 Lumia
pret 1000 sau 920 lumia da ala este 2200