| madda2011 a întrebat:

As vrea sa stiu daca ar fi cineva interesat sa cumpere lucruri facute de mana : bratari, botosei, caciuli, articole decorative, etc... si daca da, ce anume?

Multumesc frumos si astept raspunsuri

6 răspunsuri:
| MeGustaaaaa a răspuns:

Ma bucur ca sti sa faci asa ceva.Dar de unde esti? Eu sunt din Hunedoara si m-ar interesa niste bratari. Uite ID-ul meu aura_hd9 si te rog frumos, daca poti sa imi explici si mie cum pot face bratari.Am incercat odata si a iesit binisor.kiss succes!

| madda2011 explică (pentru MeGustaaaaa):

Eu sunt din petrosani si te-as putea ajuta... de ce nu...:d

| madda2011 explică (pentru MeGustaaaaa):

Buna... eu sunt din petrosani si sunt dispusa sa iti explic... de ce nu?

| noktambul a răspuns:

Ciorapi de lana. Lungi si grosi. Serios!

| madda2011 explică (pentru noktambul):

Buna! Esti interesat/a de asa ceva? Pentru ca daca da se pot face... trebuie doar sa-mi spui big grin

| Lovelyx3Friendly a răspuns:

Eu, ploverase pentu catei, incaltaminte pentru catelusi, sosetele, orice pentru catelusihappy