| WaWa_1160 a întrebat:

Cam acum o luna, chiar mai putin, pe catelusia mea a zgariat-o o pisica la ochiul stang.De atunci ii tot curge ochiul ala.Credeti ca poate fi ceva grav? Funda:*

Răspuns Câştigător
| Pr0t0type a răspuns:

Buna! Si eu am patit la fel cu catelul meu. Daca nu-l duci la timp la veterinar are sa-si piarda vederea.Dar l-am dus la medicul veterinar si la dat cu o solutie la ochi si intr-o saptamana sia revenit. FUNDA?

4 răspunsuri:
| Chriss5Kiki a răspuns:

Nu stiu. Ar fi mai bine sa te duci la veterinar, el stie cel mai bine.

| viky98 a răspuns:

Eu zic ca trebuia sa o duci la veterinar inca de cand ai observat ca ii curge ochiul.Dar nu e prea tarziu inca.Du-o la doctor si se va rezolvawinking. Bafta.

| yngerash_4642 a răspuns:

Nu se stie niciodata.Mai bine du-te repede la veterinar.Eu am patit asa si am mers la veterinar si mi-a zis ca daca mai intarziam 2-3 saptamani era grav

| Geosy a răspuns:

Du-te la veterinar ca nu se stie... poate nu mai poate sa mai vada sad