| anonim_4396 a întrebat:

Catelului meu de 3 luni i se ridica urechile dar astazi o doamna l-a mangaiat pe urechi si se juca cu urechile lui si mi-a fost rusine sa ii zic sa nu-i puna mana pe urechi ca nu si le mai ridica. Oare i se vor mai ridica cum trebuie sau ii vor ramane pe jumatate ridicate?

Răspuns Câştigător
| Trivium a răspuns:

Sile va ridica fii calma o sa-si revina in timp si cainele meu a avut aceiasi problema. Fundahappy?

5 răspunsuri:
| mihaitza584 a răspuns:

Off.Eu am un ciobanesc german si tot asa imi era frica sa ii pun mana pe urechi pana mi-a zis veterinaru ca e doar un zvon si de atunci l-am mangaiat pe urechi si tot i s-a ridicat.nu te speria!

| Shitwitheyes a răspuns:

Interesant catelushul tau cu urechile, chiar asa face?
Mda, altadata sa ii spui persoanei care il va mangaia ca e sensibil cind cineva ii adinge urechilebig grin

| Kimmyi a răspuns:

Linisteste-te o sa fie bine si catelul meu a facut la fel si copii din fata blocului il tot trageau de ele dar e ok o sa ii treaca big grin

| youghi a răspuns:

Daca ii le bandajezi sa ii stea ridicate in sus dupa un anumit timp o sa i stea din nou da ai grija sa nul mai mangaie nimeni pe urechi

| anonim_4396 explică (pentru youghi):

I le-am bandajat cand avea 2 luni dar i le-am tinut doua zile si tata i le-a dat jos ca-i era mila si si le-a tinut cateva ore si apoi i s-au coborat sad