| Bossutz a întrebat:

Ce parere aveti de Nokia lumia 800? Este bun? Merita sa il cumpar? Am vazut ca la liber in magazine costa doar 1.000 de lei.Ce are bun si ce nu? Si daca mai sunt Nokia lumia mai bune ca el spuneti-le dar sa fie pana in 1.200 lei!
P.s Dau funda Si la celelalte dau vot!

5 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Frate.faci o greseala enorma cu nokia.ai putea sa-ti iei un telefon android.
eu sunt foarte pretentios la telefoane.am avut Nokia Nokia x7, m-am plictisit intr-o luna de el, am avut iphone 4, m-am plictisit intr-o luna de el.acum am galaxy s2, chiar daca este vechi de 2 ani nu ma intereseaza.se misca foarte bine pe internet, are market. zilelea astea am gasit in market teamwiever un program care poti sa controlezi calculatorul de la distante mari.si a functionat! sunt foarte multumit de el...eu iti zic sa-ti iei un s2, merita fiecare banut.crede-ma.http://www.okazii.ro/......a120485033
este 1235 lei+transport 30-40 de lei, ar veni in jur de 1300 lei.mai pune cativa bani... sper sa asculti sfatul meu.si sa nu faci greseala asta enorma cu Nokia! am avut o gramada de nokii, softul e prea prost, merge greu, internetul la fel.e penibil.
Sper sa-ti iei s2!

| Diavolcata a răspuns:

Nu merita.

| Randal a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=IZti2zGc_jQ uite aici un review :) eu unul zic ca nu merita :D

| Atheea a răspuns:

Ne-ai innebunit cu Nokia lumia 800, plus ca postezi la o sectiune care nu are nici o legatura cu telefoanele, mergi la magazin si cumpara-ti daca iti place asa de mult sau cauta pe google ce vrei sa stii in legatura cu telefonul.

Răspuns utilizator avertizat