| AnimalLover02 a întrebat:

Buna,ce rasa de hamsteri imi recomandati? Si Dece?

La 5 raspunsuri dau FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| LarissaMouse a răspuns:

Buna!
Mie imi plac in general hamsterii aia mai nebuni, care sar peste tot prin cusca :)) Am avut un hamster pitic rusesc, care era exact asa.Cand apunea soarele, incepea petrecerea.Sau cosmarul,pentru ca nu puteam sa dorm din cauza lui,insa era si amuzant.
Nu conteaza prea mult ce rasa iei,pentru ca toti au niste sufletele hazlii si jucause,dar trebuie sa iti placa tie. Eu cand l-am cumparat pe al meu,nu am stat sa ma gandesc pe care sa il vreau, ci pur si simplu pe el am pus ochii, mi-a atras atentia, pentru ca era singurul din cusca ce statea si sapa in rumegus, intr-un colt :)) restul dormeau ca puturosii.
Uite un site unde poti vedea niste rase :)
http://hamsterultau.blogspot.ro/p/despre-hamsteri.html
O zi frumoasa! Sper sa te bucuri de el