| anonim_4396 a întrebat:

Cine crede in DUMNEZEU? eu una da cred

12 răspunsuri:
| DrugFree a răspuns:

Eu

| mihaibrasov a răspuns:

Eu cred cu toata taria.

| Alice180297 a răspuns:

Eu cred. Stii. la un moment dat nu am mai crezut. cand am ramas fara mama.straight face Mi. a fost foarte greu si ma gandeam ca degeaba cred in Dumnezeu daca el nu ma ajuta si mi. a luat ce. i mai drag ...Acum cred iar si sper macar sa ma ajute pe viitor straight face Din ce. a mai ramas. Si mai am o prietena si nici ea nu mai crede dupa ce i. a decedat bunica straight face Sunt momente foarte grele si daca Dumnezeu nu ne ajuta nu are cine.Mama mea era foarte credincioasa si uite ce i s. a intalmplat straight face Nu prea mai stiu ce sa cred.

| Anda1197 a răspuns:

Toata lumea ar trebui sa creada. Pentru ca fara Dumnezeu lumea n-ar exista deci nici noi n-am exista. In alt mod.Nu ar fi nimic.nici univers nici.nimic.

| geoox550 a răspuns:

Sper ca toata lumea de pe acest site crede!

numai bine:*

| pwp a răspuns:

Eu cred, dar am observat ca tot mai multi oameni NU cred!

| Bylok a răspuns:

Eu cred in Dumnezeu.Il simt langa mine la fiecare pas care il fac, mereu este in preajma mea si ma ajuta cand Il rog.Il iubesc mult pentru ca este alaturi de mine atunci cand am nevoie de sprijinul cuiva

| HoneyBooBoo a răspuns:

Şi eu cred! Nu vreau să fiu o păcătoasă!

| Pitica_3139 a răspuns:

Eu cred. Cei care nu cred in dumnezeu o vise gen intra in biserica si vede un om negru cu dintii de monstru si vine sper tine. asta e semn ca daca nu crezi in dumnezeu ca nu ai ce sa cauti la biserica

| MEMO a răspuns:

Toti oameni cred in DUMNEZEU chiar daca zic ca nuwinking

| gabygaby199 a răspuns:

Si eu.

| sptaruco a răspuns:

Da si eu cred si vreau sa îti spun ca este cel mai important lucru pe care ai decis sa îl faci.