| Dogx a întrebat:

Ciobănesc Belgian sau german?
Nu știu ce să aleg...
Am găsit cu 500 lei Belgian si german cu 250 lei

Răspuns Câştigător
| AmaliaAlexandra22 a răspuns:

Nu te supara dar mai bine lasa ciobanesti si du-te si adopta unul. Ca in timp ce tu dai bani pe caini alti saraci asteapta sa aiba si ei un stapan si mor de foame si de frig pe strazi sau prin adaposturi.
Ps: faci cum vrei dar asta a fost parerea mea. happy

2 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Daca stai la bloc nu iti lua caine pentru ca il chinui. Mai ales unul de talie medie-mare.

| raluk27 a răspuns:

Ciobanesc german.
Da' vezi ca e cam putin cu 250 lei. E rasa pura? Iti da certificat, carnet de sanatate si toate asigurarile?
Mai bine dai un ban si il iei de la o canisa la cumea, nu de la diversi indivizi.
Eu am avut un ciobanesc german, pe care l-am luat cu 500 de lei si mi-a murit la varsta de 7 ani din cauza unei malformatii congenitale. Suni neni din astia care au cate-o catea si-o suprasolicita sa fete, iar puii nu sunt tocmai vigurosi.