| SweetAnna a întrebat:

Buna dragii mei! As avea nevoie de ajutorul vostru.Imi doresc foarte mult un catelus, dar problema e ca eu stau la bloc, intr'un apartament cu 2 camere...Nu vreau pechinez si nici un catel cu mult par.As vrea un catelus cuminte, jucausi, devotat stapanului[sa se obisnueasca sa isi faca nevoile afara]. Ce rasa imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| ƳσʋAиdMɛ a răspuns:

Bichon frise nu naparleste nu este fitos ca alti bichoni si este foarte destept. Poti sa il cumperi de aici Suni la numarul acesta: 0741.573.957
0741.583.099 Sunt de calitate exceptionala parinti valorosi, merita.Mai multe despre rasa aici : http://www.catei-de-vanzare.ro/rase/Bichon-Frise-8%20%20.html

3 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Eu am un Cocker spaniel si il tin tot in apartament cu 2 camerehappy. Cocker-ul are toate calitatile pe care le-ai spus numai ca el o sa creasca pana la genunchibig grin. Insa este perfect pentru apartament. Al meu se simte bine si este fericit in apartament. Eu una nu am vrut bichon pentru ca prefer caini mai maribig grin.
PAPA

| DeathIncarnate a răspuns:

Bichon...da cainele nu e de apartament il chinui mai mult

| AnDy12 a răspuns:

Bichon!big grin:X Husky!:X Saint Bernard!laughing)))

Funda plzzzz!