| TTTeofiLLL a întrebat:

Este vorba scufundari,ador sa inot si am auzit ca daca imi micsorez bataile inimi pot sa imi tin respiratia mai mult timp sub apa. Intrebarea mea este :cum pot sa fac acest lucru? Funda, repede maine ma duc la inot big grin.

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Buna
Pai ai nevoie de multa concentrare... nu e de gluma daca vrei sa iti opresti bataile inimi.

| Azµre a răspuns:

Relaxându-te numai așa poți să stai calmă și să nu consumi mult oxigen, iar mișcările să fie precise și lente.

| pinkdimond a răspuns:

Stai linistit cam 15 min si nu te gandi la nimic dor poate la o culoare rece dar calda cum ar fi bleu sau verde deschis