| aviii a întrebat:

HEI ce trebuie sa ii dau de mancare unei broscute testoasa de apa?

Răspuns Câştigător
| Lolitte a răspuns:

Cel mai indicat pentru ea ar fi viermisori uscati, care se gasesc in pet-shop-uri. Dar daca zici ca nu ai cum sa ii cumperi asa ceva, pune-i in acvariu o frunza de salata si las-o acolo. Cand i se va face foame, o va manca.

| Lolitte a răspuns (pentru Lolitte):

Mersi pentru funditawinking

| aviii explică (pentru Lolitte):

happy npc m-ai ajutathappy

5 răspunsuri:
| HyenaV2 a răspuns:

Mancare de broscute testoase de apa... la gasesti la orice magazin de animale... nu ii poti da carnati sau mici unei broscute testoase de apa happy sa creasca mare!

| aviii explică (pentru HyenaV2):

Mersi de raspuns... dar nu ma ajuta. si sincer de ce i-as da carnati sau mici? si micul e mai mare ca ealaughing dar asa in general..nu pot sa merg la magazin de animale. sunt la tara si nu avem. ceva asa de curte.happy

| lisande a răspuns:

Carne