| lululica a întrebat:

Stie cineva o croitorie din Bucuresti (sau ceva de genul) unde pot sa-mi fac o rochie de dans(simpla pentru clasa Hobby) conform standardelor Federatiei Romane de Dans Sportiv(FRDS)? Si daca si-a facut cineva rochie acolo poate sa-mi spuna un pret orientativ? Multumesc anticipat si FUNDA!

Răspuns Câştigător
| gapa a răspuns:

Hey ar trebuii sa te duci la croitoria abascan acolo iti si repara haine iti face si haine e pe strada razelor numarul 59

| lululica explică (pentru gapa):

Multumesc mult! Voi merge acolo!

1 răspuns: