| radu010101 a întrebat:

sunt iarasi eu Radu! Stiti vreun metin2 private server? Sa cresti repede si sa faci Yang repede! Sugestii! Fundita.

8 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Metin2fun
matin2 gx
Dark evolution 2 [tot metin]
metin2 tim
funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA RADU intra pe metin2ro.ilive.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite cateva metine ( pentru ca ma cheama la fel)
nerd mt2
empire mt2
red dragon (am facut 99 in 2 zile)
sper sati placawinking bft tizule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu iti merge cu. 100 in mc. txt sterge si scrie. 239 la sfarsit.

Salut!

| StylesGirl a răspuns:

Buna! Cu toate ca sunt fata tot joc metin...Metinul pe care il joc eu se numeste Metin2 Freezetime! Te asigur ca cresti foarte foarte repede si sunt si cateva iteme la magazin! Sper acte-am ajutata! Funda?

| radu010101 explică:

Si care sa nu se fi inchis.

| mariusboss11 a răspuns:

Tim si Fun nu sunt metine pe care faci bani repede de fapt din contra foarte greu eu iti ofer o lista :Earth in v2 faci perfect si foarte bine pe Epical faci foarte repede

| beatryce110 a răspuns:

Pai eu joc mt2 mondial:cresti destul de repede si bani nu stiuiu exact dar faci destul de multi! Fundita?