| KwonJiyongParkJimin a întrebat:

Am constatat ca am un nou hobby. Acela de a scrie versuri rap pe poze. Ascult rap si cand aud un vers mai interesant, il scriu pe o poza. Care e intrebarea? Ce fel de poze ar trebui sa folosesc? Pana acum m-am folosit de poze cu peisaje si de poze alb-negru. Voi ce parere aveti? Aveti alte idei? Imi puteti spune ce poze sa folosesc? Sa continui sa scriu versuri pe poze cu peisaje? Raspunsul care ma incanta cel mai tare primeste funda fara "doar" sau "poate". Va multumesc.

3 răspunsuri:
| AndreiMihaiLNM a răspuns:

Hei poti folosi si poze cu artistii care sa exprime ce zic in acel vers...dar si peisaje. daca tot asculti rap asculta Neli-Suflet pereche si fa te rog versuri cu frazele care ti plac de exemplu "daca exista reincarnare. Vreau sa fi femeia mea si in viata urmatoare" si daca vrei mi o tr pr fb Vio Viorel o poza in maieu albastru...

| KwonJiyongParkJimin explică (pentru AndreiMihaiLNM):

Adica poze cu artistii care scriu acele versuri, nu?

| AndreiMihaiLNM a răspuns:

Daaa