| Cosmii_SoWhat_1999 a întrebat:

Buna TPU.Am o cățelușă Husky de 2 luni, si stau la casa, in curte are mama flori si nu o pot plimba, doresc sa o scot pe stradă, se învăța? Nu o las sa între in contact cu alti câini! Un sfat va rog sad!

Mtumesc

2 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Dupa parerea mea, orice animal de companie ar trebui scos afara chiar si pe strada.E rautacios sa-l tii mereu in casa/curte. E ca si cand ar sta la puscarie pentru el. E ca si cum tu ai sta doar in casa/curte.

| Cosmii_SoWhat_1999 explică (pentru Ineys):

Da stiu, cam de aceeasi parere sunt si eu, dar mai vreau sfaturi sa stiu ce si cum sa actionez big grin.