| Magda02 a întrebat:

Am o pisica care a fatat 3 pui acum 3 zile. Puii au fost mancati de un motan si pisica tot acumuleaza lapte, ce sa fac? crying((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( ((((((((( Va rog ajutati-ma. DAU FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| razvilol a răspuns:

Nu se intampla nimic. si mie mi s-a intamplat asta da nu a murit nu se acumuleaza nu mai produce lapte. nu o sa moara nu iti fa griji laughing)

8 răspunsuri:
| MadalinG99 a răspuns:

Cauta alti pui, duo la veterinar si incearca sa i stringi de sani

| PisicutzaCenusie a răspuns:

Mulgeo si bea!laughing))))))))))))))
Duo la veterinar, apropo condolante pisoilor ((((((((((((((((

| madastar18 a răspuns:

Asa am patit si eu, mi-a omorat pisici mici ca un asasin motanul unui vecin(motanul l-am omorat happy ).
Se tot lua de pisica mea.
Nu te speria nu se intampla nimic o sa-si revina in 2 saptamani.
FUNDA?

| Magda02 explică (pentru madastar18):

Multumesc anticipat! Si scuze am dat deja funda, sperand ca nu o sa mai scrie nimeni nimic, imi pare rau.

| animallover1 a răspuns:

Cel mai bine este sa te duci la un veterinar, el iti va spune ce trebuie sa faci si ce nu. Sper sa te fi ajutat happy

| Magda02 explică (pentru animallover1):

Multumesc mult! :*

| Magda02 explică (pentru animallover1):

Ti-am dat funda.

| animallover1 a răspuns (pentru Magda02):

Multumesc mult! :*