| danielutzica a întrebat:

TPU! Am si eu o dilema! Am un hamster si nu stiu ce rasa e. M-ar interesa sa-i cumpar o femela sa-l imperechez happy. El este alb si foarte putin maro deschis pe spate si are blana foarte mare. Sper sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| klau95 a răspuns:

Sirian daca e lung.
Daca are o dunga pe spate neagra este pitic.
Hamster arginitu e daca e foarte pufos...mai poate sa fie si hamster romanesc.
Da eu zic sa nu iti faca puii ca stiu cum e am avut 20 si am scapat greu de ei.
Orcum or ce ai face sa ai grija de ei.Succes!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ukka96 a răspuns:

Am nevoie de poze cu hamsterul ca sa-mi dau seama. am avut si eu hamsteri si stiu raselewinking

| danielutzica explică (pentru Ukka96):

Unde pot sa-ti arat pozele?

| Ukka96 a răspuns (pentru danielutzica):

Imi poti da id de mess? sau in caz de ai fb si ai poze cu el

| danielutzica explică (pentru Ukka96):

Danyelutza_94@yahoo.com