| Zuzi_Zuzy_1988 a întrebat:

Am un catel pe strada mea si de cateva saptamani sta culcat, nemiscat, nu se ridica in picioare si nu vrea sa manance.E posibil sa fie otravit?

4 răspunsuri:
| HaLoGeNNN a răspuns:

Si eu am 100 de caini pe strada care fac acelasi lucru si nu-s otraviti ^_^

| alexmihay92 a răspuns:

Se poate chiam un veterinar sa uite la el sau intreaba la o farmacie veterinara poate iti dau ei ceva pentru el.

| xBlackB0y a răspuns:

Eu nu cred ca ar fi otravit fiindcadacar fi ar fi mort de mult. Eu cred ca suparat si sa posomorat pentru ca a fost luat de la mama lui.