| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.
Cainele meu nu mananca de ceva zile si se misca foarte greu.
Unii spun ca este pe cale de moarte altii spun ca este bolnav.
Deci va rog sa-mi spuneti care este problema.
Dau funda+Vot!
REPEDE

11 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Noi chiar nu avem de unde sa stim. cel mai bine ar fi sa-l vada un veterinar happy

| S0nofS4tana a răspuns:

Acum depinde cati ani are cainele tau, daca este foarte batran poate sa fie si cauza cu moartea dar daca este tanar, inseamna ca ori ii dai de prea multe ori aceeasi mancare ori este bolnav, dar te rog precizeaza-mi ce rasa este cainele tau, si cati ani are?

| andrejko111 a răspuns (pentru S0nofS4tana):

Buna.Are 13 ani

| andrejko111 a răspuns (pentru S0nofS4tana):

Este un ciobanesc carpatin

| CreierSupersonic a răspuns:

Daca il hranesti doar cu pedigree e posibil sa fie constipat, mergi cat mai repede la un medic veterinar, nu te costa.

| gabitu12 a răspuns:

Ai grija sa nu fie otravit..am patit si eu cu un catel si cam la fel patea.
Du-te repede la un doctor veterinar sa iti dea niste medicamente

| andrejko111 a răspuns:

Si am uitat sa mentionez ca are diaree

| S0nofS4tana a răspuns (pentru andrejko111):

Daca are 13 ani ar putea avea o boala trecatoare, ceva gen dezinterie, e ca un fel de diaree exploziva, mai bine du-l la un veterinar.

| Bianca2131 a răspuns:

Daca are jigodie pune-i putin un cui subtire pus la incalzit.si eu am avut un caine cu boALA,, jigodie" si i-am facut asta si i-a trecut!

| Bianca2131 a răspuns:

Daca are jigodie pune-i putin un cui subtire pus la incalzit.si eu am avut un caine cu boALA,, jigodie" si i-am facut asta si i-a trecut!
AM UITAT SA PRECIZEZ UNDE:
pe botisor

| Andrada112 a răspuns:

Are jigodie!