| NaTaLyEz2345 a întrebat:

big grinAm o broscuta testoasa cu tample rosii, si nu prea doreste sa faca nimic este normal?

2 răspunsuri:
| simaalex98 a răspuns:

Pai stii...broastele testoase nu prea fac miscare! Mananca si cam atat...

| Tud44or a răspuns:

Salut! Este o broscuta testoasa de Florida.Am avut si eu una si era la fel.Nu te ingrijora in privinta aceasta si cand inoata poate ai observat ca mai iasa la suprafata...Sa nu te sperii! Ea se ridica la suprafata sa cada razele soarelui pe ea!