| 5663455 a întrebat:

Intr-un acvariu de 590 litri, daca cumpăr 8 scalari de pui, când ajung la maturitate, o sa mai fie agresivi? Țin sa precizezi ca ei sunt singurii pesti din acvariu.

Răspuns Câştigător
| minrest a răspuns:

Opt scalari mari (cand vor creste) cu atata spatiu, cu plante potrivite si cu tot ce trebuie, o sa ai un acvariu excelent. Treaba cu agresivitatea nu prea am inteles-o, se stie doar ca e un peste agresiv.

| 5663455 explică (pentru minrest):

Deci o sa am probleme cu ei?

| minrest a răspuns (pentru 5663455):

Nu. Imi place sa vad ca asiguri spatiu pentru pesti, unii nu stiu cum sa aglomereze maimulti pesti in spatiul pe care il au. Succes!