| Syrten a întrebat:

Buna TPU! M-am trezit cu o pata umeda destul de mare in pat, pe plapuma si ma gandesc sa nu fi facut pisicul ( are cam 2 luni ). Pata nu miroase, ori nu imi dau eu seama si ma gandesc sa nu fi dat eu plapuma in bolul cu apa din greseala peste noapte. Totodata ma gandesc ca e destul de mare pata si umezeala pentru un puiut de pisica, voi ce credeti? Multumesc!

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Montaza o alarma de umiditate si vei afla cu ocazia urmatoare.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si vrei sa stim noi? Daca tu nu sti noi nici atit nu stim

| Simpatic a răspuns:

Nu se poate sti, pisica sau nu!