| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU.
Peste 18 zile imi iau catelusa,bichon,de sase saptamani.
Am la ea bol,jucarii, ii iau pat, ham, lesa si zgarda,plus vaccin si carnet, deci cum sa fac? Ce sa ii iau? Nume pentru bichonele fetita? Ce trebuie sa ii mai iau, cand incep dresajul? o pot duce afara? Please, ajutor.

Răspuns Câştigător
| ScyllaCharybdis a răspuns:

Stiu ca nu o poti duce afara decat dupa cam doua luni de la vaccin, pana atunci am auzit ca exista pampersi speciali ca sa nu faca pe jos, in casa sau daca reusesti sa o inveti la litiera...
Dresajul se incepe pe la 5-6 luni dar trebuie sa o educi si tu mai devreme, acasa. In rest ai cam tot ce iti trebuie deocamdata

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Fifi.

| Ale8956 a răspuns:

Acum imi vin doar doua nume de bishon fetitabig grinolly si Betty.