| anonim_4396 a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati:
Cateaua mea(cu care s-a imperecheat de fapt catelul meu) a fatat acum o zi(22 martie),cateaua asta sta la munte,afara deci.*Cateaua este foarte ingrijita.*Cum trebuie sa procedez cu puii? La ce varsta incep dresajul,ii pot lua in brate,cand ii pot scoate din curte,ce sa le cumpar in afara de vaccinuri, cip si carnet? Va rog ajutor, fundoi mare!

Răspuns Câştigător
| MgdDroopy a răspuns:

Uită-te la "cățelușul tău" - ghidul juniorului. De fapt tot site-ul este interesant. http://www.pedigree.ro/totul-despre-caini/ingrijire