| adialinagiany a întrebat:

Bună TPU happy, tot vorbind de cățeaua mea:X:*, Jessie am o nelămurire la ea .....De câteva zilee adică de duminică ea, când mă joc orii cu ea, ori cu mingea ei, vine la mine si mă mușcă foarte rau. Iar acum în seara aceaslaughingta m-am jucat cu mingea a venit la mine și m-a prins de picior... Nu mai știu ce să fac sa o fac ca înainte sa nu muște. Vă rog ajutați-mă să o fac ca înainte. Hac orice, voi alegeți dau like la pagină sau fundă. Vă rogg! Mulțumesc anticipat! (Nu uitați nu vă bagați cei care nu știti. Lasații pe ceii care chiar știu.)

Răspuns Câştigător
| Bixuuuuuu a răspuns:

Am avut si eu un caz de genu cu catelul..si l-am dus la veterinar.iar acesta i-a dat un fel de calmant si cam vreo 2 saptamnai nu o mai bagam in seaman..ca sa functioneze tratamentu. funda?

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Nu cred ca te a muscat de adevarat, cred ca pentru ea e un fel de joaca