| VFC a întrebat:

Buna TPU
uitati eu am o problema
Am un porcusor de guiineea femela dar ea a implinit deja 1 an si cica nu mai poate face pui s daca face trebuie sa nasca prin cezatiana daca nu moare dar eu vreau sa ii mai iau un porcusor mascul sau alta femela ce credeti...s-ar intelege?sau nu

3 răspunsuri:
| Nostradamuss a răspuns:

O sa se bata intre ei, chiar daca e un mascul si o femela.

| MonicaPis a răspuns:

O sa se bata si sa nu cumva sa mai iei o femela ca s-ar putea sa se omoare intre ele certandu-se pe mascul

| Amy_1906 a răspuns:

Dureaza pana cand se vor intelege.Nu sunt ca noi oamenii.Se mai cearta.Nu vor face prea devreme pui.Am avut si eu porcusoi de guneea.