| vali16ro a întrebat:

Buna TPU vreau si eu sa stiu de ce imi lesina pisica, OFER FUNDA!~!

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! Vezi ca nu e de glumă cu asa ceva, e treaba serioasa, pisica lesina din cauza unei boli, mergi urgent cu ea la veterinar, pina nu e prea tirziu, ce rasa e pisica? Efată, sau motan? Ce varsta are, si de cit timp ai observat tu ca lesină?

| vali16ro explică (pentru CristiDinBucuresti):

A lesinat de 2 ori are 2 luni este fata si acum nu mai lesina

| vali16ro explică (pentru CristiDinBucuresti):

A lesinat de vreo 2 ori si acum nu mai lesina are decat 2 luni

3 răspunsuri:
| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Buna! Daca iti lesina pisica, nu este e gluma. Poate avea grave probleme cu inima, de exemplu.Mergi cat mai repede poti la un veterinar, daca nu vrei sa o pierzi.Bafta!