| ligiligi a întrebat:

Vand pisicuta de casa.
Culoare:Neagra
Fetita
Detalii: E afectuoasa,blanda, jucausa, iubitoare si foarte atasata de stapan(eu).E in cautare de un stapan iubitor si afectuos.
Locuiesc in jud Satu-Mare localitatea Tasnad.
Cine e interesat sa scrie.
Multumesc!

3 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Ador din tot sufletul si din toata inima pisicile, insa nu pot cumpara o pisica tocmai de la Satu-Mare, eu stau la Bucuresti.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e asa de frumoasa de ce o vinzi pe biata pisicuta? o sa iti fie dor de ea

| ligiligi explică:

Am 3 pisici mici +mama+motanul(tata).Nu ii pot tine pe toti sad.