| thera0976 a întrebat:

Vand pisicuta birmaneza ( tatal birmanez mama nu stiu): varsta 2 luni, foarte jucausa, afectuoasa si cuminte. Pret 2 mil (negociabil). As pastra-o eu dar mai am una, un caine si un papagal. Trimit si poza pentru cine e interesat. O vrea cineva?

4 răspunsuri:
| Blackwoman27 a răspuns:

Sa fim sinceri o cu, mpara o pisica cu 2 milioane? Pe bune cred ca 50 de lei ar fi de ajuns.Pe 2 milioane nu stiu daca o vrea cineva.winking

| BluLolipopGirl a răspuns:

Omule...daca tatal e birmanez iar mama nu sti ce.atunci pisica e corcitura...inteligentule

| thera0976 explică:

Pretul de inceput la birmaneza e de 2 mil. eu am pus negociabil. citeste tot nu numai ce vrei tu

| thera0976 explică:

Bine "omule".