| pissy1 a întrebat:

BUNa! vreau si eu un sfat din partea voastra.Hamsterului meu acum 2 zile i s-a inrosit si i s-a ridicat unghiuta iar ziua urmatoare am observat ca i-a cazut. Este grav? ar putea muri? merci mult

3 răspunsuri:
| laryssaxd1 a răspuns:

Nu nu poate muri dar este grav te sfatuies sa dai fuguta repede la doctorul veterinarwinking

| pissy1 explică:

Vreau sa mentionez ca s-a lovit la gheruta inainte sa ii cada deci nu i-a cazut din senin.

| Alincic a răspuns:

E cam grav cred ca s-a lovit la unghiuta mai bine viziteaza un doctor veterinar sa il binteze ca sa nu se faca infectie!