| restuleistorie a întrebat:

Cam cat costa sa cumperi un pui (3 luni - 1 an) de :
- doberman
- rottweiler
- beauceron

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| RedNose a răspuns:

Doberman-ul si rott-ul pur te costa minim 200e luat din canise serioase(nu premium) cu toate actele, metisi si bolnavi gasesti si de la 100-200lei.

Rasa beauceron, din cate stiu eu nu este crescuta de nici un crescator din Romania, gasesti doar afara sau in tara, dar metis.

1 răspuns:
| NumeciudatT a răspuns:

Eu am dat acum un an pe un pui rottweiler 50 de euro(avea fix 3 luni). depinde de la cine cumperi, preturi variaza.deci de la 50 euro pana cam pe la 250