| Stefii_6358 a întrebat:

Care este cel mai puternic caracter de metin2? Mie imi plac si ninja pe zmeu dar si ninja pe lame. dar as juca cu samanca pentru ca e cel mai frumos caracter daca e fata. dar baiatu e urat! deci care este mai bun? in afara de >suratongue. e urata rau! deci astept raspuns:Xms dau funda:*

Răspuns Câştigător
| FanMJJ a răspuns:

Eu ti-as propune razboinic sau saman ca fata saman mi se pare superba... in schimb fata razboinica dura si tot imi place rolling on the floor

69 răspunsuri:
| Anonim_3655 a răspuns:

Iti spun eu: Ninja – Arc – Deoarece, aflandu-se la o distanta, poate omori un caracter dintr-un singur skill, arcu dadindui atack mare!

| fgdsfadsfds a răspuns:

De ce subestimati shamanul? Nu vorbesc de cum arata ci de competiile pe care le are.In primul rand shaman vindecare cel mai tare pvp(daca va intereseaza mai mult va zic ca mai tare decat sura bm si razboinic corp), Insa destul de slab pvm...In al doilea rand shaman zmeu eficient atat pvm cat si pvp ( daca aveti G la forta dragonului + piatra +4 veti ajunje de undeva pe la 50% sansa de lovituri criticecea ce va va dubla dmg). Daca doresti ninja recomand ninja arc pentru pvp si ninja lame pvm*

| Serban_Luis_1996 a răspuns:

Iti Spun razboinic, ninja, saman! de exemplu e jock hammer big grin am toate caracterele da cel mai mult pe ninja saman si warior big grin iti spun astia is foarte bunibig grin

| MrBeen a răspuns:

Mie miar place samanca pentru ca e superbabig grin si razboinica pentru ca e dura si frumoasatongue

| laurentiu_3691 a răspuns:

Mai terminati cu rasboinici vostri praf si cu surele voastre amandoi sunt pff in pv.Eu te sfatuiesc ca cel mai bun este ninja am avut eu unul de lvl 91 si numa 15k 10k 7k luam si cand eram mai mica de 59 tot asa luam roasboinicul la lvl 1 pana la 90 si ceva numa 3k 4k 2k si surele la fel.cel imi bine ia-ti ninja ca e cel mai bun caracter care exista ai sa vezi (si ninja pe lama) la samanca este cam slaba ca ia numa cate 1k 2k 1k 1k si la lvl mare la fel si de aia e cam pfhappy ascultama si ia-ti ninja fata si o sa vezi cum ie nu conteaza dacai urata conteaza cat te tare e uite un model sa vezi cat e de frumoasa(armura de GM cu frizura cu coada blond sa vezi ce moare baieti dupa tine.big grin

| canyonnnnnnnnnn a răspuns:

Ma o fi sura cam urat dar sa stii ca e cel mai bun caracter din toate eu unul am un sura pe empire mt2 si am lvl 97; dar sunt foarte puternic ii bat si pe cei de lvl 110; decu nu conteaza cum arata caracterul; dar daca nu-ti place incearca shamanul; ninja e mai bun de cat shamanul dar la ninja faci greu rost de arme asa ca incearca shamanul; sau daca crezi ca poti face usor rost de arme fa-ti ninja.

| umbratare a răspuns:

Iti sugerez un ninja lame e bun